Довідник еквівалентності лікарських засобів Rx index

Здоровье - Прочее

Довідник систематизовано за анатомо-терапевтичною й хімічною класифікацією ATC (Anatomical Therapeutic Chemical). Він містить 14 основних розділів відповідно до анатомічних груп АТС. Ключовим елементом видання є діюча речовина (комбінація речовин) з інформацією про основні показання, протипоказання, спосіб застосування та дози.

Усі назви діючих речовин подано згідно із системою міжнародних непатентованих назв для фармацевтичних субстанцій — International Nonproprietary Names (INN) Всесвітньої організації охорони здоров’я. Крім загальних відомостей про препарати в Довіднику за допомогою встановлених кодів з литер представлена інформація про взаємозамінність препаратів.

Довідник еквівалентності лікарських засобів інформує про наявність чи відсутність терапевтичної еквівалентності оригінального препарату та генерика і допоможе виписати лікарю той чи інший препарат, ґрунтуючись на фармакокінетичній та фармакоекономічній підставі у відповідності до стандарту лікувально-діагностичного процесу. Видання побудовано так, щоб користувач міг швидко знайти необхідну інформацію за алфавітним переліком або в таблицях.

Регион - Украина - Киев

Дата регистрации: 22.09.2021 г.

ID сайта: 7642

Рейтинг в каталоге: 18

Перейти на сайт - Довідник еквівалентності лікарських засобів Rx index

Адрес:

ул. Николая Гринченко, 4, Киев, Украина, 02000

support@regpro.com.ua

Информация

Пользовательское соглашение

Copyright (c) 2018 - 2020 Каталог сайтов «RegPro»