Інтернет-крамниця постільної білизни «КрамСон»

Товары - Текстильные товары

Завітайте до Інтернет-крамниці КрамСон, де ви зможете придбати все необхідне для міцного і здорового сну: комплекти постільної білизни, підковдри, простирадла, наволочки. КрамСон пропонує асортимент товару для дітей, підлітків та дорослих, різних фінансових можливостей та різноманітних уподобань і смаків.

Форма торгівлі

КрамСон - це Інтернет-магазин постільної білизни з класичною формою торгівлі. Ми здійснюємо оптову закупівлю товару безпосередньо у виробників і продаємо його за роздрібними цінами. Товар при цьому ретельно відбирається, щоб його ціна відповідала якості.

Особливістю нашого магазину є наявність власного складу і товарного запасу. Весь товар, який є на складі, відправляється в день замовлення або вранці наступного дня, якщо товар був замовлений в неробочий час. У картці термін відправки такого товару вказаний: 1 день.

У товару, якого на даний момент немає на складі, але ми розраховуємо його отримати найближчим часом, термін відправки вказаний 2-3 дні. Це означає, що ми плануємо отримати цей товар і відправити його покупцеві в термін від 2 до 3 робочих днів. У деяких випадках, з метою економії часу, можлива відправка товару покупцеві безпосередньо від виробника. Для цього у нас є спеціальні договори з виробниками товару.

Ми докладаємо максимум зусиль для того, що б покупець отримав товар в найкоротші терміни і належної якості!

Регион - Украина - Харьковская область

Дата регистрации: 07.08.2019 г.

ID сайта: 6796

Рейтинг в каталоге: 1

Перейти на сайт - Інтернет-крамниця постільної білизни «КрамСон»

Адрес:

ул. Николая Гринченко, 4, Киев, Украина, 02000

support@regpro.com.ua

Информация

Пользовательское соглашение

Copyright (c) 2018 - 2020 Каталог сайтов «RegPro»