Компанія “БІС-СОФТ”

Компьютеры - Программы

омпанія «БІС-СОФТ» є автором та розробником програмних та апаратних комплексів, веб-сервісів, електронного обладнання та спеціалізується на створенні розумних сервісів, орієнтованих на підвищення ефективності, автоматизації, стандартизації процесів управління органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та підприємств різних форм власності, побудові аналітично-інформаційних систем, програмно-апаратних комплексів, а також на створенні ефективних інформаційно- комунікаційних каналів.

Станьте ефективнішими, отримайте економічний та іміджевий ефект: оберіть сервіс або комплекс рішень, які наші фахівці впровадять Вам протягом наступних декількох днів.

Ми маємо великий досвід у впровадженні більш ніж 130 проектів спільно з органами місцевого самоврядування, державної влади; маємо велику кількість готових напрацювань в напрямку автоматизовано-інформаційних та аналітичних систем, інформаційно- комунікаційних технологій, візуалізації процесів та ін.

Наші севрвіси працюють в кожній області України: у 34-х великих та малих містах України, об'єднаних територіальних громадах, районних адміністраціях, промислових підприємствах, тепло-, водопостачаючих підприємствах, більш ніж на 5000 окремих об'єктів. Наші сервіси використовуються у кожній галузі, малому та середньому бізнесу

Компанія «БІС-СОФТ» складається з:

відділу розробки;
відділу впровадження;
відділу технічної підтримки.
Кожен сервіс ми впровадимо у Вас під “ключ”, налаштуємо згідно Ваших вимог, навчимо Ваших спеціалістів, надамо Вам пакети рішень, інструкцій, функціональних обов'язків та протягом всього обслуговування будемо цілодобово технічно підтримувати у разі потреби.

Пропонуємо Вам використати наш досвід та напрацювання для вирішення питань створення “Розумних” міст та адміністрацій, питань енергоефективності та енергозбереження, створення умов для залучення інвестицій та залучення мешканців громади до розвитку, створення умов прозорості, електронного врядування.

Веб-сервіси, електронне обладнання, технології впровадження, автором та розробником яких є компанія «БІС-СОФТ» НЕ МАЮТЬ АНАЛОГІВ ЗА КОМПЛЕКСНІСТЮ, ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЮ, ІНТУЇТИВНІСТЮ, ЕФЕКТИВНІСТЮ, ЦІНОЮ ТА ШВИДКІСТЮ ВПРОВАДЖЕННЯ.

Регион - Украина - Киев

Дата регистрации: 25.04.2018 г.

ID сайта: 3139

Рейтинг в каталоге: 4

Перейти на сайт - Компанія “БІС-СОФТ”

Адрес:

ул. Николая Гринченко, 4, Киев, Украина, 02000

support@regpro.com.ua

Информация

Пользовательское соглашение

Copyright (c) 2018 - 2020 Каталог сайтов «RegPro»