ЗАМОВЛЕННЯ

Для перегляду інформації о своїх замовленнях необхідно авторизуватися на сайті

Сторінка користувача

Після авторизації тут можна переглядати інформацію о своїх замовленнях и відстежувати їх статус.

  • ТУТ ВСЕ ВЛАШТОВАНО ПРОСТО - Вам зовсім не потрібно реєструвати новий акаунт. Перейдіть на сторінку з потрібною послугою, тисніть кнопку "Замовити" і заповнюйте форму замовлення. Обліковий запис створюється автоматично. Вхід через Е-mail і пароль введені в формі оформлення замовлення послуги.
  • СПРАВЖНІ ПРОФЕСІОНАЛИ - У нас працюють найкращі фахівці у сфері реєстрації та прогону сайтів. Ми виконаємо прогін по профілями і зареєструємо сайти в каталогах і на різних інтернет сервісах дуже швидко і, що найважливіше якісно. Це дозволить Вам розкрутити свої сайти в пошуковій видачі, за рахунок приросту якісних посилань і посилальної маси в цілому.
  • ЗАВЖДИ ОНОВЛЕНІ БАЗИ - Ми зібрали і систематизували величезні бази каталогів для реєстрації сайтів і об'ємні бази трастових ресурсів для прогону по профілям, в яких будуть розміщені прямі посилання на ваші сайти. Крім того наші бази регулярно перевіряються і оновлюються.

Ми пропонуємо виконання послуг найвищої якості для тих, кому потрібні тільки професіонали незалежно від тарифного плану і виду робіт.

Документи

Угода користувача

Контакти

Email: support@regpro.com.ua

Phone: +380 (066) 989 4893