ДОВІДКА І КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Довідка

Ми розробили для Вас комфортний інтерфейс, де все логічно і інтуїтивно зрозуміло. Тому на цій сторінці скоріше не довідка, а всього кілька корисних порад.

  • РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ - Тут не потрібно попередньої реєстрації. Просто заповнюйте форму оформлення замовлення і ваш аккаунт буде створений автоматично. А введені при оформленні замовлення E-mail і пароль будуть служити для авторизації на сайті.
  • ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ - Зайдіть на сторінку потрібної Вам послуги, виберіть пакет і натисніть кнопку "Замовити". Заповніть форму оформлення замовлення і натисніть на кнопку "Зберегти". Перевірте правильність введеної інформації і якщо все правильно натисніть кнопку "Оплатити". Якщо потрібно редагування натисніть кнопку "Змінити" і виправте опис.
  • ТЕРМІН ВИКОНАННЯ - Виконання замовлень "Прогін сайту за профілями" і "Профілі & каталоги" займає до п'яти робочих днів. Термін виконання замовлення "Реєстрація в каталогах сайтів" здійснюється в термін до трьох робочих днів. За фактом виконаних робіт надається детальний звіт.
  • Е-MAIL І ПАРОЛЬ - Якщо потрібно, щоб всі ваші замовлення були в одному акаунті, то при їх оформленні кожен раз використовуйте один і той же Е-mail і пароль. Якщо Ви маєте причини розмістити якесь замовлення в іншому акаунті то при його оформленні використовуйте новий Е-mail і пароль.

Контактна інформація

Передбачити і описати всі можливі складнощі в роботі з сервісом неможливо. Звертайтеся і ми з задоволенням відповімо на всі виникаючі у Вас питання.


Ми пропонуємо виконання послуг найвищої якості для тих, кому потрібні тільки професіонали незалежно від тарифного плану і виду робіт.

Документи

Угода користувача

Контакти

Email: support@regpro.com.ua

Phone: +380 (066) 989 4893